اجاره یا خرید تجهیزات نمایشگاهی بهتر است؟

انتخاب این که تجهیزات نمایشگاهی مورد نیاز را بخرید یا آن ها را اجاره کنید تصمیم مهمی است که بستگی به برنامه ی نمایشگاه ، استراتژی کلی تجارت یا بودجه ی شما دارد.
چه زمان هایی اجاره تجهیزات نمایشگاهی مناسب است:
زمانی که قصد دارید در دو نمایشگاه به طور همزمان شرکت کنید و فقط تجهیزات نمایشگاهی برای یک نمایشگاه را دارید، اجاره تجهیزات نمایشگاهی یا غرفه ای قابل حمل یک راه حل مقرون به صرفه است.
زمانی که پول کافی برای خرید تجهیزات نمایشگاهی را ندارید اما می خواهید غرفه و تجهیزات نمایشگاهی شما پیشرفته باشند. در این وضعیت بهتر است تجهیزات را اجاره کنید زیرا شرکت اجاره دهنده به شما غرفه هایی اجاره خواهد داد که پیشرفته و منعطف است و اجازه ی خلاقیت را می دهد. شرکت غرفه ساز
شما می خواهید فقط در یک نمایشگاه شرکت کنید و فقط قصد دارید یک نوع از تجهیزات نمایشگاهی را امتحان کنید و نمی خواهید آن را بخرید. در این موارد استفاده از تجهیزات و غرفه های نمایشگاهی مدولار بسیار به صرفه است.
می خواهید در یک نمایشگاه بین المللی شرکت کنید. اجاره تجهیزات نمایشگاهی باعث می شود پول حمل و نقل اضافی برای تجهیزات ندهید.
اگر زیاد در نمایشگاه های مختلف شرکت می کنید یا می دانید که بعد از نمایشگاه می توانید از تجهیزات و دستگاه های نمایشگاهی در جای دیگری استفاده کنید بهتر است تجهیزات و غرفه ها را بخرید. ما به شما محل هایی برای انبار کردن تجهیزاتتان در بین نمایشگاه ها ارائه می دهیم. اگر قصد خرید تجهیزات نمایشگاهی را دارید باید برای این چیز ها پول بدهید:
کارگرانی که در هر نمایشگاه غرفه های شما را نصب کنند.
تغییر دادن، عوض کردن یا به روز کردن گرافیک ها برای هر نمایشگاه.
پرداخت حدود ۱۰ درصد هزینه ها
هزینه های انبار کردن تجهیزات
هزینه ی حمل و نقل برای هر نمایشگاه
هزینه های پیمان کار برای هر نمایشگاه
این هزینه ها ممکن است زیاد به نظر برسند اما به یاد داشته باشید برای غرفه و تجهیزات قبلا پول داده شده است و برای هر نمایشگاه نیازی نیست دوباره هزینه ای برای آن ها بپردازید.
منبع: سایت تهران تجهیز