استفاده از مشاوران تبلیغات، در طراحی و چاپ کاتالوگ

امروزه هدف اصلي تبليغات چيزي جز فروش بيشتر محصولات و خدمات ارائه شده توسط يک شرکت نمي باشد، تبليغاتي که فاقد اين هدف باشد، تبليغ نيست، صرفا هزينه مي باشد. تقريبا تبليغات در هر سطحي براي اثر گذاري مطلوب با حداقل هزينه، براي رسيدن به حداکثر نتيجه، بايد حتما مهندسي شود. اصول تبليغاتي همواره بايد در تبليغات، که نوعي اطلاع رساني و آگاهي به مردم مي باشد، رعايت شود.

معمولا در تبليغاتي که اصول تبليغاتي رعايت نشود، نه تنها اثرگذاري محسوسي را نخواهد داشت بلکه تنها هزينه بيشتري را به کارفرمايان تحميل مي کند. پيشنهاد مي کنم، حتما قبل از هزينه کردن جهت توليد آگهي تبليغاتي پر هزينه و خدمات چاپ و تبليغات، مانند طراحي و چاپ کاتالوگ، طراحي و چاپ بروشور، طراحي و چاپ کارت ويزيت، و يا ساخت سي دي هاي چند رسانه اي حرفه اي از بهترين مشاوران خدمات چاپ و تبليغات استفاده نماييد. تا به طور کامل اهداف و اصول تبليغات در آنها توسط اين مشاوران مجرب مورد بررسي قرار بگيرند. طبيعتا با توجه به کمبود زمان و مشکلات فراوان امروزي زندگي ، هر آگهي زمان بسيار کمي را تقريبا براي عرضه خود، و اثرگذاري مطلوب در اختيار دارد، بنابراين بايد از يک تبليغات اصولي از اين فرصت اندک نهايت استفاده را نماييد. همواره بايد بدانيم که آکهي تبليغاتي را در کجا و در چه زماني و حتي با چه محتوايي به دست مخاطبان برسانيم.

طبيعتا وجود يک مشاور آگاه در زمينه هاي خدمات چاپ و تبليغات و فروش باعث صرفه جويي بيشتر در هزينه ها و بالارفتن راندمان، و پيشرفت و حرکت صحيح کسب و کار ما مي شود. اگر قصد طراحي و چاپ کاتالوگ را داريد، و يا مي خواهيد براي محصول و يا کالاي شرکت خود طراحي و چاپ کاتالوگ متفاوت و منحصر به فردي داشته باشيد، حتما از افراد متخصص و طراحان و مشاوران مجرب اين حوزه بهره بگيريد. با بهره گرفتن و مشاوره اين افراد در طراحي و چاپ کاتالوگ محصولات خود نه تنها ضرر نخواهيد کرد، بلکه وقتي طراحي و چاپ کاتالوگ محصولات شرکت خود را با طراحي و چاپ کاتالوگ محصولات ساير رقباي خود مقايسه مي کنيد، متوجه زيبايي و رعايت اطول تبليغاتي صحيح آن مي شويد. صد در صد يک تبليغات هدفمند و هم راستا خيلي سريعتر و کم هزينه تر همواره به نتيجه خواهد رسيد.
منبع: برج بهارستان