استفاده از ویدئو در بازاریابی

"بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر روی ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطبان هدف تمرکز دارد - و در نهایت، برای هدایت مشتری سودآور است".
 و این فقط یک مد زودگذر نیست - 89٪ از بازاریابان B2B و 86٪ از بازاریابان B2C گزارش می دهند که از بازاریابی محتوا برای افزایش منافع و پیش بردن برند خود استفاده می کنند. اما چشم انداز بازاریابی محتوا در حال حاضر بیشتر بر استفاده از  ویدئو تمرکز دارد تا محتوای برند. پیشرو بودن در این تغییرات می تواند برای شرکت شما یک مزیت رقابتی در یک بازار شلوغ فراهم کند.

اگر هنوز از تبلیغات ویدئویی استفاده نکردید، اکنون زمان آن است. انتظار میرفت ویدیو در سال 2017 گسترده شود و این گرایش روند نزولی نداشته باشد. HubSpot گزارش می دهد که ویدیو یک اولویت رو به رشد است و 48 درصد از بازاریابان در سال آینده برنامه ی بازاریابی یوتیوب را به کار خواهند گرفت و 46 درصد از آن ها برای افزودن ویدیو، فیس بوک را انتخاب می کنند.
 شما دیگر نیازی به یک دوربین دیجیتال گران قیمت یا نرم افزار ویرایش پیشرفته برای ایجاد یک ویدیو حرفه ای ندارید. تمام چیزی که نیاز دارید یک گوشی هوشمند، خط تلفن و یک حساب رسانه ای اجتماعی است تا بتوانید از ویدیوهای زنده در فیس بوک استفاده کنید. یا از ابزاری مانند  Magisto (برنامه ادیت ویدیو) استفاده کنید که شامل همه چیز مورد نیاز برای کمک به شما در ویرایش و پخش ویدیوها در چند دقیقه هست.
پس آنکه اعضای تیم فیس بوک استراتژی خود در پخش آن لاین را مشخص کردند، در موتورهای جستجو تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند که میانگین مشارکت کاربران در پست کردن ویدئو 178٪ بالاتر از میانگین پست هایشان است. علاوه بر این، میانگین دسترسی به ویدیوهای زنده بیش از دو برابر پستها است. اگر علاقه مند به شروع استراتژی آن لاین فیس بوک خود هستید، ابتدا مطمئن شوید که این نکات را خوانده اید.
سانی لناردوزی برای همه محتواهای ویدئویی، چه در فیس بوک و چه در یک پلتفرم دیگر، در این راهنمای مبتدی با استفاده از محتوای ویدئویی آموزشی (در مقابل محتوای الهام بخش یا سرگرم کننده) پیشنهاداتی به منظور ایجاد ارزش برای بینندگان و پیشرفت سریع ارائه می کند.