غرفه ای بسیار زیبا برای فروش قهوه

شرکت کردن در نمایشگاه‌ها برای شرکت کنندگان اصولا امر بسیار مهم است و زمانی که به نمایشگاه می‌آیند هدفشان این است که غرفه جذاب داشته باشند که بتوانند بازدیدکنندگان را به سوی غرفه خود جذب کنند.اما گاهی موقعیت‌های دیگری به وجود می‌آید که یک شرکت می‌خواهد به نوعی دیگر دیده شود و در این موقعیت بدون نیاز به نمایشگاه، پروژه ای را اجرایی می‌کند و محصولات خود را به نمایش می‌گذارد.

در این قسمت شما رابا غرفه یک کمپانی تولید کننده قهوه آشنا می‌کنیم:

Cafés Salzillo

طراح این غرفه Clavel Arquitectos می‌باشد.

سخن طراح: شرکت Cafés Salzillo از ما درخواست کرد که به مناسبت هفته "Coffee and Literature Week" غرفه ای ساده را برای آنها طراحی کنیم، و خاطر نشان کردند که این غرفه شاید بیشتر از 4 روز دایر نباشد.

هدف آنها از دایر کردن این غرفه معرفی قهوه این شرکت به نام " باروک" بوده است.

طراحان این غرفه زیبا موقعیت مناسبی مقابل کلیسای Murcia را در نظر گرفتند و غرفه ای بسیار زیبا را برای آنها طراحی کردند.این غرفه بسیار زیبا موفق به جذب تعداد زیادی از افراد به خود شد.

همانطور که ذکر شد، یکی از اهداف مهم غرفه شناساندن قهوه باروک تولیدی این کمپانی بود، درهمین راستا آنها شرایط تست قهوه را به صورت بسیار خاص و ویژه فراهم آوردند.غرفه را به صورتی طراحی شده است که بازدید کنندگان می‌توانند وارد آن شوند و از فضای داخلی آن دیدن نمایند. شرکت غرفه ساز

یکی از دیوار‌های غرفه را به نمایش محصولات اختصاص داده ند و یک دستگاه قهوه هم در غرفه تعبیه شد که بازدید کنندگان هرکدام از قهوه هایی را که می‌خواستند،تست کنند.

این غرفه بسیار زیبا به حالتی طراحی شده است که به راحتی قابل جداشدن می‌باشد بدون اینکه آسیبی به آن برسد، و شرکت می‌تواند درهنگام شرکت در نمایشگاه‌های دیگر نیز از این غرفه استفاده نماید.
منبع: مبل و دکور