غرفه نمایشگاه با ظاهری متفاوت در پارک لاویت پاریس

این غرفه نمایشگاهی بسیار جالب برای یکی از نمایشگاه‌ها به نام hellodemain طراحی شده است.پس از قرارگیری غرفه در پارک لاویت، استقبال بسیار بی نظیری از آن به عمل آمد.حال بیشتر با ویژگی‌های غرفه بسیار زیبای DNA آشنا خواهیم شد.

طراح این غرفه نارنجی رنگ خاص و دیدنی می‌باشد. در این غرفه نمایشگاه چندین راه ورودی و خروجی وجود دارد.در این غرفه فناوری‌های برتر و اطلاعاتی در مورد شبکه‌ها ارائه خواهد شد.برای ساخت این غرفه بسیار زیبا و دیدنی از لوله‌های فولادی برای ایجاد چهارچوب بیرونی استفاده شده است. غرفه سازی نمایشگاهی

نحوه قرارگیری لوله‌های فولادی جوش دادن آنها به یک دیگر بسیار جالب و منحصر به فرد بوده و فرصت دیدن فضای داخل غرفه را برای هر آنکه از اطراف آن می‌گذرد فراهم می‌آورد.لوله‌ها به صورت پایه‌های محکمی درون غرفه قرارگرفته اند و با وجود ساختار دایره ای که وسط غرفه قرارگرفته است، اما استحکام لازم فراهم آمده است و وزن صفحات غرفه به طور منظم تقسیم شده است.

بسیاری پس از دیدن این غرفه از آن به عنوان تصویر آینده پاریس یاد می‌کنند. تشکیل شبکه ای سراسری متشکل از ساختمان ها، خیابان‌های متصل به یک دیگر.چنین غرفه هایی که به منظور شناساندن یک شرکت در مکانی خاص قبل یا بعد از نمایشگاه‌ها برقرار می‌گردند، تاثیر بسیار خوبی را در شناساندن شرکت به مردم ایفا می‌کنند.

اگر شما صاحب سرمایه و شرکت هستید، استفاده از این متد را برای شناساندن هرچه بهتر خودتان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: مبل و دکور