غرفه نمایشگاه با ظاهری متفاوت در پارک لاویت پاریس

اين غرفه نمايشگاهي بسيار جالب براي يکي از نمايشگاه‌ها به نام hellodemain طراحي شده است.پس از قرارگيري غرفه در پارک لاويت، استقبال بسيار بي نظيري از آن به عمل آمد.حال بيشتر با ويژگي‌هاي غرفه بسيار زيباي DNA آشنا خواهيم شد.

طراح اين غرفه نارنجي رنگ خاص و ديدني مي‌باشد. در اين غرفه نمايشگاه چندين راه ورودي و خروجي وجود دارد.در اين غرفه فناوري‌هاي برتر و اطلاعاتي در مورد شبکه‌ها ارائه خواهد شد.براي ساخت اين غرفه بسيار زيبا و ديدني از لوله‌هاي فولادي براي ايجاد چهارچوب بيروني استفاده شده است. غرفه سازي نمايشگاهي

نحوه قرارگيري لوله‌هاي فولادي جوش دادن آنها به يک ديگر بسيار جالب و منحصر به فرد بوده و فرصت ديدن فضاي داخل غرفه را براي هر آنکه از اطراف آن مي‌گذرد فراهم مي‌آورد.لوله‌ها به صورت پايه‌هاي محکمي درون غرفه قرارگرفته اند و با وجود ساختار دايره اي که وسط غرفه قرارگرفته است، اما استحکام لازم فراهم آمده است و وزن صفحات غرفه به طور منظم تقسيم شده است.

بسياري پس از ديدن اين غرفه از آن به عنوان تصوير آينده پاريس ياد مي‌کنند. تشکيل شبکه اي سراسري متشکل از ساختمان ها، خيابان‌هاي متصل به يک ديگر.چنين غرفه هايي که به منظور شناساندن يک شرکت در مکاني خاص قبل يا بعد از نمايشگاه‌ها برقرار مي‌گردند، تاثير بسيار خوبي را در شناساندن شرکت به مردم ايفا مي‌کنند.

اگر شما صاحب سرمايه و شرکت هستيد، استفاده از اين متد را براي شناساندن هرچه بهتر خودتان را به شما پيشنهاد مي‌کنيم.

منبع: مبل و دکور