نکات مهم گرافیکی در چاپ کاتالوگ

در طراحی و چاپ کاتالوگ ابتدا باید از تصاویر و عکس های بسیار جذاب، موثر و مربوط (یعنی تصاویری که فلسفه فعالیت شرکت شما را خیلی واضح، بیان کند) استفاده نمایید، زیرا این تصاویر در مجذوب شدن مخاطبان محصولات شما به محتوای کاتالوگ و درک بهتر از فعالیت شما منجر می شود. در واقع عکس محصولات مورد نظر شما، مهمترین آیتم جلب کننده و محرک برای مخاطبان شما می باشد، طبیعتا به نمایش قرار دادن محصولات و یا کالا، در میزان فروش و بازاریابی محصولات بسیار مهم و ارزشمند می باشد.

از جمله نکات مهم در طراحی و چاپ کاتالوگ:

انتخاب لوگو
اولویت بندی مطالب
استفاده از فونت واضح و خوانا
بکارگیری رنگ های هماهنگ و مناسب
استفاده از تصاویر جذاب و مربوط
مهم ترین نکات گرافیکی ارزشمند در طراحی و چاپ کاتالوگ، برای جذب مخاطب، استفاده از بهترین لوگو، عکس و اولویت بندی مطلالب با فونت خوانا و واضح و بکارگیری رنگ های مناسب با توجه به یک فضای محدود، می باشد.

اگر شما قصد شروع یک کار تجاری و معرفی آن را به مخاطبان خود دارید، معمولا لوگو یکی از مهمترین و اساسی ترین آیتم شما در طراحی و چاپ کاتالوگ می باشد. در واقع لوگوی یک شرکت و یا کمپانی سمبل تجارت و به نوعی منعکس کننده نوع حرفه و فعالیت شما می باشد. شما با طراحی و چاپ کاتالوگ، براحتی چندین کانال ارتباطی را برای دریافت پیام به مشتریان خود، تولید می کنید، زیرا کاتالوگ ها از کانال های مختلف و متفاوتی موضوعات را بیان می کنند. طبیعتا اگر در طراحی و چاپ کاتالوگ به همه نکات گرافیکی توجه کنید، مطمئن باشید که مشتریان خود را چندین بار درگیر نگاه کردن به آن می کنید. یکی از بهترین مزایای تبلیغاتی محصولات شما در طراحی و چاپ کاتالوگ جابه جا شدن آسان آن می باشد، مثلا فرد مورد نظر پس از دریافت کاتالوگ محصول شما، ممکن است آن را به منزل ببرد و یا به دوستان خود نشان دهد، بدین ترتیب تبلیغات محصولات شما در سطح گسترده تری خود به خود صورت می گیرد. در واقع کاتالوگ ها راهی کاملا محسوس و قابل لمس را پیش روی مشتریان عزیز شما برای خرید کالای مورد نظرشان قرار می دهد. امروزه با طراحی و چاپ کاتالوگ مشتریان براحتی می توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند. اصولا یکی از بهترین روش مقایسه بین محصولات مختلف در بین مردم استفاده از طراحی و چاپ کاتالوگ ارائه شده توسط شرکت ها و یا اشخاص می باشد.

اگر شما قصد طراحی و چاپ کاتالوگ برای ارائه محصولات شرکت خود را دارید، میتوانید به مرکز خدمات چاپ و تبلیغات برج بهارستان، واقع در تهران که به عنوان یکی از بزرگترین مرکز طراحی و چاپ، طراحی و چاپ بروشور، طراحی و چاپ کاتالوگ، طراحی و چاپ کارت ویزیت، سربرگ، فاکتور، چاپ کارت عروسی، تولید کارت عروسی، کارت عروسی، طراحی کارت عروسی و .. در کل کشورمی باشد، مراجعه نمایید، و اطمینان داشته باشید که کاری با بهترین کیفیت و بسیار متفاوت و با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه خواهد شد. علاوه بر این برج بهارستان به عنوان بزرگترین بورس تولید کارت عروسی، چاپ کارت عروسی، طراحی کارت عروسی،فروش کارت عروسی نیز مشغول به خدمت رسانی به همه مخاطبان ارجمند خود می باشد، به دلیل وجود تنوع بسیار زیاد و کیفیت بسیار بالا، در (چاپ کارت عروسی، تولید کارت عروسی، طراحی کارت عروسی) این بازار بزرگ خرید کارت عروسی در سراسر کشور متمایز شناخته شده است.
منبع: برج بهارستان