نکات مهم گرافیکی در چاپ کاتالوگ

در طراحي و چاپ کاتالوگ ابتدا بايد از تصاوير و عکس هاي بسيار جذاب، موثر و مربوط (يعني تصاويري که فلسفه فعاليت شرکت شما را خيلي واضح، بيان کند) استفاده نماييد، زيرا اين تصاوير در مجذوب شدن مخاطبان محصولات شما به محتواي کاتالوگ و درک بهتر از فعاليت شما منجر مي شود. در واقع عکس محصولات مورد نظر شما، مهمترين آيتم جلب کننده و محرک براي مخاطبان شما مي باشد، طبيعتا به نمايش قرار دادن محصولات و يا کالا، در ميزان فروش و بازاريابي محصولات بسيار مهم و ارزشمند مي باشد.

از جمله نکات مهم در طراحي و چاپ کاتالوگ:

انتخاب لوگو
اولويت بندي مطالب
استفاده از فونت واضح و خوانا
بکارگيري رنگ هاي هماهنگ و مناسب
استفاده از تصاوير جذاب و مربوط
مهم ترين نکات گرافيکي ارزشمند در طراحي و چاپ کاتالوگ، براي جذب مخاطب، استفاده از بهترين لوگو، عکس و اولويت بندي مطلالب با فونت خوانا و واضح و بکارگيري رنگ هاي مناسب با توجه به يک فضاي محدود، مي باشد.

اگر شما قصد شروع يک کار تجاري و معرفي آن را به مخاطبان خود داريد، معمولا لوگو يکي از مهمترين و اساسي ترين آيتم شما در طراحي و چاپ کاتالوگ مي باشد. در واقع لوگوي يک شرکت و يا کمپاني سمبل تجارت و به نوعي منعکس کننده نوع حرفه و فعاليت شما مي باشد. شما با طراحي و چاپ کاتالوگ، براحتي چندين کانال ارتباطي را براي دريافت پيام به مشتريان خود، توليد مي کنيد، زيرا کاتالوگ ها از کانال هاي مختلف و متفاوتي موضوعات را بيان مي کنند. طبيعتا اگر در طراحي و چاپ کاتالوگ به همه نکات گرافيکي توجه کنيد، مطمئن باشيد که مشتريان خود را چندين بار درگير نگاه کردن به آن مي کنيد. يکي از بهترين مزاياي تبليغاتي محصولات شما در طراحي و چاپ کاتالوگ جابه جا شدن آسان آن مي باشد، مثلا فرد مورد نظر پس از دريافت کاتالوگ محصول شما، ممکن است آن را به منزل ببرد و يا به دوستان خود نشان دهد، بدين ترتيب تبليغات محصولات شما در سطح گسترده تري خود به خود صورت مي گيرد. در واقع کاتالوگ ها راهي کاملا محسوس و قابل لمس را پيش روي مشتريان عزيز شما براي خريد کالاي مورد نظرشان قرار مي دهد. امروزه با طراحي و چاپ کاتالوگ مشتريان براحتي مي توانند به سايت شما دسترسي داشته باشند. اصولا يکي از بهترين روش مقايسه بين محصولات مختلف در بين مردم استفاده از طراحي و چاپ کاتالوگ ارائه شده توسط شرکت ها و يا اشخاص مي باشد.

اگر شما قصد طراحي و چاپ کاتالوگ براي ارائه محصولات شرکت خود را داريد، ميتوانيد به مرکز خدمات چاپ و تبليغات برج بهارستان، واقع در تهران که به عنوان يکي از بزرگترين مرکز طراحي و چاپ، طراحي و چاپ بروشور، طراحي و چاپ کاتالوگ، طراحي و چاپ کارت ويزيت، سربرگ، فاکتور، چاپ کارت عروسي، توليد کارت عروسي، کارت عروسي، طراحي کارت عروسي و .. در کل کشورمي باشد، مراجعه نماييد، و اطمينان داشته باشيد که کاري با بهترين کيفيت و بسيار متفاوت و با قيمت مناسب به شما عزيزان ارائه خواهد شد. علاوه بر اين برج بهارستان به عنوان بزرگترين بورس توليد کارت عروسي، چاپ کارت عروسي، طراحي کارت عروسي،فروش کارت عروسي نيز مشغول به خدمت رساني به همه مخاطبان ارجمند خود مي باشد، به دليل وجود تنوع بسيار زياد و کيفيت بسيار بالا، در (چاپ کارت عروسي، توليد کارت عروسي، طراحي کارت عروسي) اين بازار بزرگ خريد کارت عروسي در سراسر کشور متمايز شناخته شده است.
منبع: برج بهارستان