هنر تبلیغات در طراحی و چاپ کاتالوگ

امروزه بکارگيري يک تبليغات و بازاريابي هوشمندانه و هدفمند، مهمترين عامل شناخته شدن محصولات شرکت شما در بازار فروش مي باشد، و از آنجايي که بزرگترين دغدغه مديران شرکت ها معرفي و شناساندن محصولات و خدمات خود به مخاطبان، در بين اين همه برند ها و محصولات مشترک در بازار مي باشد، طبيعتا بهترين روش تبليغات و بازاريابي، استفاده از روشي است که براي شما بيشترين بازدهي رو داشته باشد.

امروزه يکي از بهترين و ارزانترين روش هاي تبليغاتي ، در سطح جهان، با دسترسي آسان و بدون محدوديت هاي جغرافيايي استفاده ازاينترنت است. و روش تبليغاتي موثرتر ديگر در محدوده مشخص استفاده از طراحي و چاپ کاتالوگ مي باشد. اگر شما به عنوان شرکتي بزرگ توانايي خدمت رساني به سراسر کشور را داريد، به کارگيري از اينترنت يک معجزه براي کسب و کار و تجارت شما مي باشد و اگر نه، بهترين را استفاده از طراحي و چاپ کاتالوگ و يا طراحي و چاپ بروشور براي تبليغات محصولاتتان مي باشد.

در حال حاضر استفاده ازهر ابزار تبليغاتي نيازمند يک چارچوب و يا اصول استانداردي مي باشد. که با رعايت آنها تبليغات موفق تر و اثرگذارتري را خواهيد داشت. معمولا بعضي از مديران کم تجربه و يا افراد احساس مي کنند، که هر چقدر پول بيشتري را براي تبليغات محصولات و يا خدمات خود به موسسات مربوطه تقديم کنن، مشتريان بيشتر و فروش بالاتري خواهند داشت، در صورتي اين تفکر اشتباه مي باشد، تبليغاتي سازنده و مطلوب مي باشد که علاوه بر قيمت، از قبل خوب برنامه ريزي و طراحي شود. به طور مثال شما برا ي تبليغات محصولات خود به يک مرکز خدمات چاپ و تبليغات براي سفارش طراحي و چاپ کاتالوگ مراجعه مي کنيد. اگر کمي کم تجربه باشيد، صرفا تقاضاي چند کاتالوگ ساده براي محصولات و خدمات خود مي کنيد، ولي اگر فردي آگاه به دنياي رقابتي محصولات در اين برهه از زمان باشيد، هنگام سفارش کاتالوگ براي محصولات شرکت خود، علاوه بر قيمت، به طرح، رنگ، فونت ونمونه هاي طراحي و چاپ کاتالوگ موجود در فروشگاه توجه مي کنيد. و با آگاهي کامل و درخواست راهنمايي هاي لازم از طراحان مجرب اقدام به سفارش و طراحي کاتالوگ مورد نظر خود مي کنيد. بنابراين درج کليه نکات ارزشمند و تصاوير جذاب و مربوط از نکات بسيار ويژه در طراحي و چاپ کاتالوگ مي باشد.
منبع: برج بهارستان 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

تولید و ساخت صنعتی