چاپ بروشور و کاتالوگ

امروزه از بروشور و کاتالوگ به عنوان يک مدرک چاپي انبوه که به صورت کتابچه، برگه و يا دفترچه عرضه مي گردد، ياد مي کنند، در واقع نوعي تبليغ ماندگار که حاوي اطلاعات و کاربرد کلي کالا و تصاوير مرتبط و برخي از اطلاعات مفيد ديگر که مورد نياز مخاطبان و مشتريان کالاي شما مي باشد، است. همواره تلاش کنيد با بکارگيري بهترين طراحي، در طراحي و چاپ بروشور و طراحي و چاپ کاتالوگ فروش محصولات خود را تضمين کنيد.

همانطور که قبلاً هم گفتيم، طراحي و چاپ کاتالوگ به معناي جزوه اي مي باشد، که توضيحات بسيار ارزشمند و کاملي در مورد يک محصول و يا کالا عرضه شده توسط شرکت شما را، به مردم ارائه مي کند. در کل طراحي و چاپ کاتالوگ و طراحي و چاپ بروشور را مي توان به سه دسته تقسيم کرد.

خدمات چاپ و تبليغات بروشور و کاتالوگ در زمينه يک محصول
خدمات چاپ و تبليغات بروشور و کاتالوگ در زمينه خدمات
خدمات چاپ و تبليغات بروشور و کاتالوگ در زمينه يک کمپاني، شرکت
بروشورهاي لتي، اسليپ کيس، و فرمي و ليف لت (برگه هاي کوچکي که درون بسته بندي ها مي باشد) از انواع طراحي و چاپ بروشور مي باشند.

بروشور هايي که جلد آنها به شکل يک پوشه مي باشد، و صفحات داخلي آنها به صورت مجزا و جدا در داخل پوشه قرار گرفته اند، را فولدر با اسليپ کيس مي نامند.

کاغذي که در طراحي و چاپ کاتالوگ استفاده مي شود، نسبتا بايد بهتر از کاغذ و مقوايي باشد که در طراحي و چاپ بروشور استفاده مي شود.

کاتالوگ ها تقريبا مشابه بروشور هستند، اما معمولاً حداکثر اطلاعات در حداقل کلمات در کاتالوگ ها گفته مي شود، و با تصاوير بسيار واضح و با کيفيت.

هميشه يادتان باشد که طراحي و چاپ کاتالوگ شفاف، با کيفيت و با دوام نقش بسيار مهم و ارزشمندي در ارائه محصولات شما به مخاطبان شما دارد.
منبع: برج بهارستان