چاپ بروشور و کاتالوگ

امروزه از بروشور و کاتالوگ به عنوان یک مدرک چاپی انبوه که به صورت کتابچه، برگه و یا دفترچه عرضه می گردد، یاد می کنند، در واقع نوعی تبلیغ ماندگار که حاوی اطلاعات و کاربرد کلی کالا و تصاویر مرتبط و برخی از اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مخاطبان و مشتریان کالای شما می باشد، است. همواره تلاش کنید با بکارگیری بهترین طراحی، در طراحی و چاپ بروشور و طراحی و چاپ کاتالوگ فروش محصولات خود را تضمین کنید.

همانطور که قبلاً هم گفتیم، طراحی و چاپ کاتالوگ به معنای جزوه ای می باشد، که توضیحات بسیار ارزشمند و کاملی در مورد یک محصول و یا کالا عرضه شده توسط شرکت شما را، به مردم ارائه می کند. در کل طراحی و چاپ کاتالوگ و طراحی و چاپ بروشور را می توان به سه دسته تقسیم کرد.

خدمات چاپ و تبلیغات بروشور و کاتالوگ در زمینه یک محصول
خدمات چاپ و تبلیغات بروشور و کاتالوگ در زمینه خدمات
خدمات چاپ و تبلیغات بروشور و کاتالوگ در زمینه یک کمپانی، شرکت
بروشورهای لتی، اسلیپ کیس، و فرمی و لیف لت (برگه های کوچکی که درون بسته بندی ها می باشد) از انواع طراحی و چاپ بروشور می باشند.

بروشور هایی که جلد آنها به شکل یک پوشه می باشد، و صفحات داخلی آنها به صورت مجزا و جدا در داخل پوشه قرار گرفته اند، را فولدر با اسلیپ کیس می نامند.

کاغذی که در طراحی و چاپ کاتالوگ استفاده می شود، نسبتا باید بهتر از کاغذ و مقوایی باشد که در طراحی و چاپ بروشور استفاده می شود.

کاتالوگ ها تقریبا مشابه بروشور هستند، اما معمولاً حداکثر اطلاعات در حداقل کلمات در کاتالوگ ها گفته می شود، و با تصاویر بسیار واضح و با کیفیت.

همیشه یادتان باشد که طراحی و چاپ کاتالوگ شفاف، با کیفیت و با دوام نقش بسیار مهم و ارزشمندی در ارائه محصولات شما به مخاطبان شما دارد.
منبع: برج بهارستان