کاربرد طراحی و چاپ کاتالوگ

در حال حاضر يکي از ابزارهاي مهم و تاثيرگذار خدمات چاپ و تبليغات در بازاريابي که با توجه به شيوه مناسب استفاده، نتايج چشم گير و قابل توجهي به دنبال دارد، طراحي و چاپ کاتالوگ مي باشد. معمولا طراحي و چاپ کاتالوگ براي محصولات يک شرکت توليدي و يا خدماتي طراحي و چاپ مي گردند و تقريبا جزئيات آن براي مصرف کننده نهايي اهميت چنداني ندارد، ولي براي عرضه کالا، توسط فروشندگان و واسطه ها به مصرف کننده، حائز اهميت مي باشد.

کاربرد اصلي طراحي و چاپ کاتالوگ وطراحي و چاپ بروشور معرفي اهداف، ديدگاه ها و ارزش هاي شرکت شما مي باشد. که به نوعي تبليغات و نماينده شرکت و يا سازمان شما نيز محسوب مي شود. در واقع ريزترين اطلاعات از محصولات و خدمات ارائه شده توسط يک شرکت در مجموعه اي به نام طراحي و چاپ کاتالوگ که اطلاعات مورد نياز براي فروشنده و يا واسطه گفته مي شود،جمع آوري مي شود.

طراحي وچاپ کاتالوگ براي واسطه ها و توزيع کنندگان کالا و خدمات چاپ مي شوند و براي مصرف کنندگان جز از طراحي و چاپ بروشور استفاده مي شود. معمولا طراحي و چاپ کاتالوگ پر هزينه تر از چاپ بروشور مي باشد، ولي طراحي و چاپ بروشور در اندازه و سايزهاي مختلف و کاغذ هايي با گرم پايين منتشر و در تيتراژهاي بالا چاپ مي شوند. يادتان باشد که طراحي و چاپ بروشور تنها حاوي نکات و اطلاعاتي مي باشد که کاملا مورد استفاده مصرف کننده در حين مصرف کالا مفيد مي باشد. در طراحي و چاپ کاتالوگ براي جذب انگيزه مخاطبان، بهتر است از متن هاي کوتاه و عکس هايي با کيفيت عالي استفاده شود. و همواره از بهترين طراحان در طراحي و چاپ کاتالوگ کمک بگيريد. مهمترين آيتم جلب کننده و محرک در طراحي و چاپ کاتالوگ و طراحي و چاپ بروشور که باعث بالا بردن ميزان فروش و بازاريابي محصولات و خدمات شما مي شود عکس محصولات معرفي شده شرکت شما مي باشد.