کاربرد طراحی و چاپ کاتالوگ

در حال حاضر یکی از ابزارهای مهم و تاثیرگذار خدمات چاپ و تبلیغات در بازاریابی که با توجه به شیوه مناسب استفاده، نتایج چشم گیر و قابل توجهی به دنبال دارد، طراحی و چاپ کاتالوگ می باشد. معمولا طراحی و چاپ کاتالوگ برای محصولات یک شرکت تولیدی و یا خدماتی طراحی و چاپ می گردند و تقریبا جزئیات آن برای مصرف کننده نهایی اهمیت چندانی ندارد، ولی برای عرضه کالا، توسط فروشندگان و واسطه ها به مصرف کننده، حائز اهمیت می باشد.

کاربرد اصلی طراحی و چاپ کاتالوگ وطراحی و چاپ بروشور معرفی اهداف، دیدگاه ها و ارزش های شرکت شما می باشد. که به نوعی تبلیغات و نماینده شرکت و یا سازمان شما نیز محسوب می شود. در واقع ریزترین اطلاعات از محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت در مجموعه ای به نام طراحی و چاپ کاتالوگ که اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده و یا واسطه گفته می شود،جمع آوری می شود.

طراحی وچاپ کاتالوگ برای واسطه ها و توزیع کنندگان کالا و خدمات چاپ می شوند و برای مصرف کنندگان جز از طراحی و چاپ بروشور استفاده می شود. معمولا طراحی و چاپ کاتالوگ پر هزینه تر از چاپ بروشور می باشد، ولی طراحی و چاپ بروشور در اندازه و سایزهای مختلف و کاغذ هایی با گرم پایین منتشر و در تیتراژهای بالا چاپ می شوند. یادتان باشد که طراحی و چاپ بروشور تنها حاوی نکات و اطلاعاتی می باشد که کاملا مورد استفاده مصرف کننده در حین مصرف کالا مفید می باشد. در طراحی و چاپ کاتالوگ برای جذب انگیزه مخاطبان، بهتر است از متن های کوتاه و عکس هایی با کیفیت عالی استفاده شود. و همواره از بهترین طراحان در طراحی و چاپ کاتالوگ کمک بگیرید. مهمترین آیتم جلب کننده و محرک در طراحی و چاپ کاتالوگ و طراحی و چاپ بروشور که باعث بالا بردن میزان فروش و بازاریابی محصولات و خدمات شما می شود عکس محصولات معرفی شده شرکت شما می باشد.